kontakt@applo.pl    Piotr 697 893 323     

                 

                                      

MENU
Jesteś tutaj: O nas

O firmie

 

 Firma APPLO.PL zajmuje się profesjonalnym zarządzaniem nieruchomościami mieszkalnymi.

Rynkiem najmu zajmujemy się od kilku lat. Czerpiemy doświadczenie od osób i firm zajmujących się profesjonalnym zarządzaniem najmem na rynku międzynarodowym. Pomimo naszego bogatego doświadczenia oraz wykształcenia, cały czas się doszkalamy. Nieustannie szukamy nowych pomysłów i inspiracji, aby podnosić poziom naszych usług.

Zarządzamy mieszkaniami na wynajem należącymi do innych właścicieli jak i również do Inwestorów. Nasi Inwestorzy to osoby nie tylko z Polski, ale również z całej Europy. Na chwilę obecną zarządzamy ponad 120 pokojami na długoterminowy najem.

Właścicielom i Inwestorom gwarantujemy poczucie spokoju, więcej wolnego czasu, brak pustostanów i innych problemów związanych z najmem, a naszym najemcom zapewniamy bezpieczeństwo i komfort.

Wiemy doskonale, że wynajem mieszkań nie jest prostą sprawą, problemy z najemcami, umową, wyposażeniem czy ogłoszeniem spędzają niekiedy właścicielom nieruchomości sen z powiek – Nasz zespół to eksperci i profesjonaliści, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku nieruchomości.

Wysoką pozycję na rynku zawdzięczamy wieloletniej pracy i ciągłym doskonaleniu się oraz współpracy  z najlepszymi specjalistami w branży nieruchomości.

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl